Jakie etui wybrać na telefon Samsung Galaxy S20?

Telefon Samsung z serii S, to niezwykle subtelne i jednocześnie najbardziej zaawansowane smartfony spośród tych, które obecnie znajdują się na rynku. Podobnie jest z nowym flagowcem Samsung Galaxy S20, który to niebawem winszować będzie w sprzedaży.

Ochrona takiego Giganta to rzecz najważniejsza

Producenci akcesoriów telefonicznych dotrzymują dumnie kroku nowo występującym modelom, tworząc dla nich odpowiednie zabezpieczenia. I tak oto w wielu punktach sprzedaży mamy już całkiem obszerne oferty pokrowców ochronnych dla Samsung Galaxy S20.

Portfelowe z klapką Smart Diva

Rodzaj pokrowca zamykany na dwie klapki zewnętrzne, zwany tez potocznie pokrowcem portfelowym czy pokrowcem książkowym. Chroni jednocześnie wyświetlacz telefonu jak również jego tył i boki. Magnetyczne zamykanie zastosowane w klapkach gwarantuje stabilne utrzymanie telefonu we wnętrzu tym samym niwelując możliwość wyślizgnięcia się go a co gorsza upadku na podłogę. Wyginana tylna klapka umożliwia użycie pokrowca jako podstawki na telefon co jest bardzo przydatną funkcją. Piękna obudowa, efektowne wykończenie a przy tym precyzja wykonania to elementy, które cieszyć będą także oko. Szeroko gama kolorystyczna pozwoli na zakup pokrowca dla płci żeńskiej jak i męskiej. Obie będą z pewnością zadowolone z wyboru.

Pokrowiec back case Glass Case

Absolutna nowość wśród występujących na rynku pokrowców.

Nakładana na plecki telefonu ochrona wykonana została tym razem z szkła hartowanego co nadaje tak odzianemu telefonowi świetny efekt elegancji i niepowtarzalności.
Szkło niemal niewidoczne pełni odpowiednią ochronę amortyzującą, tym samym zabezpiecza smartfon przed uszkodzeniami, zabrudzeniami czy też porysowaniem.
Wewnątrz znajduje się tłoczony wzór odprowadzający ciepło powstałe w procesie użytkowania, które wspomaga chłodzenie.

Pokrowiec posiada wszystkie niezbędne wycięcia na interfejsy zewnętrzne, tym samym jego użytkowanie nie wpływa w żaden sposób na poprawne korzystanie urządzenia.

Pokrowiec silikonowe etui BACK CASE ultra slim 0,3mm na przód i tył przeźroczysty

Świetna ochrona dla osób które nie lubią zbytnio wpływac na oryginalną budowę własnego telefonu, zachowując jej oryginalną prezencję.

Pokrowiec składa się z dwóch części. Pierwsza ochrania tył telefonu oraz boczne części, a druga ochronią przednią część, w tym co najważniejsze wyświetlacz. Specjalne wytłoczenia na ściankach zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej. Etui nie ogranicza w żaden sposób dostępu do przycisków oraz złącz systemowych co tym samym wpływa pozytywnie na poprawne działanie i użytkowanie.

Nie sposób omówić w jednym miejscu wszystkich rodzajów występujących etui. Dlatego zapraszamy na stronę internetową sklepu IZIGSM, gdzie odnaleźć można wszystkie rodzaje jak również modele dostępnych pokrowców ochronnych a przy tym wiele ciekawostek i poradników dotyczących telefonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj