Kamery Wi-Fi Dahua to nowoczesny sprzęt przeznaczony do monitoringu wizyjnego.

Kamery tego typu nie wykorzystują żadnego rodzaju okablowania, co zapewnia estetyczny wygląd systemu monitoringu oraz stwarza możliwości, które nie istnieją w przypadku monitoringu analogowego, systemów CCTV oraz innych systemów opartych na okablowaniu. Kamery Wi-Fi Dahua wykorzystują do swojego działania sieć internetową opierając swoje funkcjonowanie na domowych sieciach WLAN lub sieci 4G/LTE.

Kamery Wi-Fi Dahua znajdują zastosowanie w monitoringu domów, biur, posesji, mieszkań oraz różnego rodzaju instytucji. 

Zewnętrzne kamery Wi-Fi Dahua

Kamery Wi-Fi Dahua to zawsze wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowników. Zapewnia to możliwość ochrony osób i mienia. Kamery Wi-Fi Dahua to doskonałej jakości obraz zapisywany na karcie SD. Z uwagi na miejsce zastosowania kamery Wi-Fi Dahua można podzielić na kamery zewnętrzne i wewnętrzne. W zależności od miejsca przeznaczenia kamery, posiada ona różne właściwości. 

Sprzęt przeznaczony do użytku zewnętrznego to solidne wykonanie ale też estetyczny wygląd, co pozwala wykorzystywać te urządzenia również jako monitoring hoteli, domów prywatnych lub terenów wokół biur. Kamery Wi-Fi Dahua przeznaczone do użytku zewnętrznego są odporne na działanie deszczu, wiatru, śniegu, promieni słonecznych. Posiadają również moduły pozwalające uzyskać obraz w rozdzielczości FullHD również nocą lub w złych warunkach oświetleniowych. Część modeli posiada konwencjonalny reflektor LED. 

Wewnętrzne kamery Wi-Fi Dahua

Kamery Wi-Fi Dahua wewnętrzne zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach ceniących sobie bezpieczeństwo ale też estetykę. Modele kamer przeznaczone do użytku w pomieszczeniach to eleganckie, wykonane z dobrej jakości materiałów obudowy. Ich konstrukcja pozwala ustawić je w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Dwukierunkowy przesył dźwięku pozwala wyposażyć kamery Wi-Fi Dahua w dodatkowe, niezwykle przydatne funkcje takie jak np. wideo-niania, która zapewni użytkownikom możliwość podglądu i nasłuchu dziecka znajdującego się w pokoju pod nieobecność rodziców. Podobnie funkcjonalnym rozwiązaniem jest możliwość wykorzystanie kamery Wi-Fi Dahua jako interkomu. Kamery Wi-Fi Dahua dzięki aplikacji zainstalowanej na urządzeniach mobilnych należących do użytkownika to możliwość obserwacji obrazu w czasie rzeczywistym, który kamery przesyłają w dowolne miejsce, w którym aktualnie znajduje się użytkownik. 

Ważną informacją dla klienta jest również atrakcyjny stosunek kamer do ich ceny. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj