Rok 2019 jest niezwykle szczęśliwy dla fanów gier na konsolę. Na rynku gier do wyboru do koloru, toteż każdy znajdzie coś dla siebie. Wielu graczy podzieliło się swoimi spostrzeżeniami na temat gier na konsolę i tak oto powstał ranking doskonale obrazujący najlepsze gry na konsolę w 2019 roku.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Poszukiwacz przygód Nathan Drake wiedzie jak dotąd spokojne życie. Niegdyś zawadiaka, a dziś ułożony mężczyzna mający obok siebie kochającą kobietę. Sielankę przerywa spotkanie brata Sama, który uznawany był za zmarłego. Gra ta to nie tylko trzymająca w napięciu fabuła, ale także zachwycająca szata graficzna. Istotą gry jest odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego, od którego to zależy życie Sama. Odnalezienie skarbu przysporzy głównym bohaterom mrożących krew w żyłach przygód, a graczom wiele frajdy i długie godziny spędzone przed konsolą.

DriveClub

Gra wprost idealna dla fanów wyścigów i szybkich samochodów. Wymagające tory w Chile, Chinach, Norwegii czy Kanadzie to nie lada gratka dla sympatyków motoryzacji. Gra zakłada współpracę graczy, gdyż skupiają się oni w różnorakie kluby i razem współdziałają na rzecz swojego zespołu. Wysokie miejsca osiągane w zawodach nagradzane są tak zwanymi punktami sławy. Szata graficzna jest niezwykła – wszystkie szczegóły są drobiazgowo dopracowane, a samochody wyglądają jak w realnym świecie.

FIFA 19

Tej gry zdecydowanie nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowa pozycja dla każdego gracza, który uwielbia piłkę nożną. FIFA 19 zawiera odświeżony tryb szybki mecz, który umożliwia gromadzenie statystyk i stały rozwój umiejętności piłkarzy. Co ciekawe po raz pierwszy w historii możliwe jest rozegranie meczów w oprawie Ligi Europy UEFA, Ligi Mistrzów UEFA czy też Superpucharu UEFA.

odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego
Źródło: https://www.gry-online.pl/
odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego
Źródło: https://www.gry-online.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj