Nowy rok przyniesie w jednym z lubelskim szpitali spore zmiany. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej oddaje do użytku kolejny budynek. Będzie to Zespół Poradni Specjalistycznych.

Nowy budynek to nie tylko większa powierzchnia (ponad 8 tys. metrów kwadratowych), na której mieści się szereg poradni. Pacjenci skorzystają między innymi z zupełnie nowych jednostek jak poradnia diabetologiczna, Transplantologiczna, Kardiologiczna. Oprócz tego w nowych warunkach działać będą istniejące wcześniej poradnie: onkologiczna, ginekologii onkologicznej i radioterapii czy leczenia bólu.

W planach jest również uruchomienie stołówki dla pacjentów i restauracji, w której będą wydawane ekologiczne i zdrowe posiłki.

System kolejkowy w COZL

W nowym budynku Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej stanął kolejkomat. Wzorem najlepszych placówek medycznych w kraju zainstalowany tu został system kolejkowy, który znacząco usprawni obsługę pacjentów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjenci mogą korzystać z usług poradni w sposób przejrzysty. Trzeba przyznać, że władze szpitala zadbały o to by jakość obsługi pacjenta była tu na najwyższym poziomie.

To właśnie w placówkach medycznych najczęściej mamy do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami. Często są problemy z numerkami i kolejnością wejść pacjentów. Pojawiają się napięcia i kłótnie, pacjenci w nerwach czekają na wizytę. System kolejkowy świetnie likwiduje ten problem. Obsługa pacjenta będzie prosta, a korzystające z poradni osoby będą się czuły komfortowo i dobrze.

Dlaczego warto korzystać z systemów kolejkowych?

Powodów jest wiele. Po pierwsze szybsza obsługa większej ilości osób. Zadowoleni będą nie tylko interesanci, ale również pracownicy np. banku czy urzędu. System kolejkowy staje się już właściwie standardem. Placówki, które chcą uchodzić za nowoczesne i nastawione na dobro klienta decydują się na instalację kolejkomatu.

Co ważne urządzenia są banalnie proste w obsłudze. Nawet osoby starsze nie będą miały problemu z ich obsługą. Kolejkomaty sprawdzą się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba sprawnej i uporządkowanej obsługi dużej ilości osób. Z kolejkomatów korzysta już coraz więcej szpitali, przychodni prywatnych i państwowych, lotniska, urzędy, banki i wiele wiele innych.

Nowy Rok to dobry moment, żeby pomyśleć o zmianach na lepsze. Liczymy na to, że coraz więcej placówek medycznych, i nie tylko pójdzie śladem COZL i zainstaluje u siebie system kolejkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj