Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że firmy, które pragną budować przewagę konkurencyjną, muszą stawiać na innowacje. Oto rozwiązania dla IT, które mogą przyspieszyć rozwój twojego przedsiębiorstwa.

Body leasing

W projektach IT kluczową rolę odgrywa czas. Sprawne, bezproblemowe wdrożenie oznacza szybszy zwrot z inwestycji. Opóźnienia przyczyniają się do strat finansowych. Duże przedsięwzięcia w branży IT wymagają większej produktywności specjalistów, którzy nie zawsze są pod ręką. Nie oznacza to jednak konieczności prowadzenia rekrutacji i tworzenia nowego zespołu. W takim przypadku skuteczniejszym rozwiązaniem będzie body leasing, czyli zatrudnienie gotowego i zgranego teamu, który natychmiast zajmie się prowadzeniem projektu, a jednocześnie zapewni dopływ kapitału wiedzy i świeże spojrzenie.

Body leasing jest mniej kosztowny od tradycyjnych rekrutacji, ponieważ prace nad projektem rozpoczynają się szybciej, a po jego zakończeniu nie jest konieczne utrzymywanie zbędnych etatów. Usługa może dotyczyć między innymi zespołu deweloperów, analityków biznesowych czy testerów, zależnie od aktualnych potrzeb firmy.

Automatyzacja procesów

Kolejne skuteczne rozwiązanie to automatyzacja procesów. Pozwala ona przede wszystkim oszczędzać czas. Dzięki rozwiązaniom dla IT, takim jak Robotic Process Automation (RPA), deweloperzy mogą skupić się na kreatywnych zadaniach i rozwiązywaniu problemów, podczas gdy rutynowe czynności wykonuje za nich sztuczna inteligencja. Wdrożenie tego narzędzia ogranicza ryzyko błędów. Najpopularniejszą platformą technologiczną dostarczającą rozwiązania z zakresu RPA jest obecnie UiPath, której wdrożeniem na polskim rynku zajmuje się firma Craftware – szczegółowe informacje dostępne są w ofercie Craftware dla IT.

Craftware dla IT w oparciu o Platformę Salesforce

Firma Craftware specjalizuje się ponadto w projektach opartych o najczęściej obecnie używane oprogramowanie CRM, czyli Salesforce. Jeśli twoja firma również z niego korzysta, warto rozważyć, czy jest w pełni wykorzystane. Jeśli nie – pomoże w tym Center of Excellence, czyli wsparcie grupy specjalistów, utworzonej wewnątrz organizacji, wprowadzającej dobre praktyki związane z Salesforce. Duże korzyści biznesowe może przynieść także migracja narzędzi Salesforce na nowy interfejs Lightning, który gwarantuje użytkownikom znacznie łatwiejszą obsługę i oferuje nowe możliwości analityczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj