Smart Switch Mobile – czym właściwie jest?

Smart Switch Mobile to taka bezpłatna aplikacja, dzięki której możemy przenosić nasze dane, takie jak: zdjęcia, kontakty, muzykę, wiadomości sms, z jednego smartfona Galaxy na drugi. Nasz telefon musi mieć oprogramowanie Android.

Jakie jest zastosowanie Smart Switch Mobile?

Głównym zastosowaniem tej aplikacji jest przesyłanie informacji. Dzięki tej aplikacji istnieje możliwość przesyłania różnych osobistych danych, takich jak kontakty, smsy, notatki czy zawartość kalendarza. Wykonanie tego procesu jest bardzo proste. Musimy jedynie ułożyć telefony obok siebie, nie dalej niż na 20 cm, włączyć aplikację i wybrać opcję „Android to Galaxy”. Proste i szybkie.

Innym zastosowaniem Smart Switch Mobile jest kopiowanie multimediów. Możemy kopiować takie multimedia jak: muzyka, filmy czy zdjęcia. Dzięki tej aplikacji możemy wysyłać pojedynczo wybrane przez nas multimedia, ale istnieje też możliwość wysłania ich wszystkich na raz.

Kolejną możliwością aplikacji Smart Switch Mobile jest przesyłanie danych innego typu. Oznacza to, że możemy przesyłać takie dane jak: spisy połączeń, listy aplikacji, opcje WiFi itd.

Jak dokładnie działa Smart Switch Mobile?

Najpierw musimy pobrać aplikację Smart Switch Mobile na oba telefony. Później ustawiamy telefony obok siebie, nie dalej niż na 20 cm, włączamy aplikację i wybieramy „Android to Galaxy”. Następnie wybieramy treści, które chcemy przesłać, a potem po prostu zatwierdzamy transfer. Ta aplikacja jest naprawdę prosta w obsłudze. Nie znajdziemy w niej żadnych trudności.

Warto dodać, że w aplikacji dostępna jest również możliwość przesyłania danych z iCloud, co oznacza, że możemy przesyłać dane z systemu iOs. Możliwy jest też transfer muzyki czy filmów przez iTunes. Naprawdę warto pobrać na swój telefon aplikację Smart Switch Mobile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj